Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe lean tube connector ] αγώνας 328 προϊόντα.
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Σύνδεσμοι σωλήνων από αλουμίνιο, σωλήνες παράλληλοι 19 mm, συστοιχίες συσσωρευτών, βιομηχανικά εξαρτήματα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYJ28-A16 High Quality Factory Manufacturing Aluminum Pipe Joint Accessories Connector
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DY28-06A Εργασιακό τραπέζι Δαμασμένο σωλήνα τετραγωνικό / στρογγυλό σωλήνα σύνδεσης αλουμινίου
| Αξία: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | ± 1% |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/κύκλος |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Διπλό πλευρικό αλουμινένιο σωλήνα DY28-05A 6063 Βιομηχανικό κράμα Lean Tube για το σύστημα Karakuri
| Ονομα: | Σωλήνα Αλουμινίου Διπλής Πλευράς DY28-05A |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμινένιο σωλήνα Lean 6063-T5 με αμμοβολή ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | Σωλήνα αλουμινίου με σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYJ43-A09 Πολλαπλές αρθρώσεις εξωτερικού τύπου 43 mm Lean Tube Fittings 45 βαθμών Αλουμινίου Lean Pipe Corner Joint
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Υψηλής ποιότητας μαύρο μεταλλικό σύνδεσμο και σύνδεσμο σωλήνων για OD 28mm Lean / Coated Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Σύνδεση: | Εξεργασία με συγκόλληση |
DY28-07A Αλουμινίου Lean Pipe 6063-T5 Υλικό με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Lean Solutions
| Ονομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |

