Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe lean tube connector ] αγώνας 328 προϊόντα.
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Ζεστή πώληση Διαμέτρου 28 mm σωλήνα σύνδεσης μετάλλου
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Τ τεντωματικό πλαίσιο διαφορετικών τύπων σωλήνων 6063-T5 αλουμινίου αδύναμους σωλήνες
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Ρυθμιζόμενος σύνδεσμος άρθρωσης Κάτω τροχός καροτσιού Εξάρτημα Σταθερό περιστρεφόμενο τροχό καροτσιού Αξεσουάρ για τρόλεϊ Εξαρτήματα σωλήνων
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Καστερ |
DIYA Εφοδιασμός Μεταλλικές αρθρώσεις D28 Χρωματοποιημένος σύνδεσμος υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 1355 γραμμάρια |
6063-T5 Αλουμινίου κράμα Lean σωλήνα με αμμοσφαιρισμένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Karakuri Kaizen αποθηκευτικό ράφι
| Ονομα: | Ενσωματωμένη συρμάτινη υποδοχή κάρτας |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | αμμοβολή, ματ |
HJ-16 Μαύρη ηλεκτροφορέση παρατεταμένη σύνδεση σωλήνα σύνθετο σύστημα σωλήνα
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
43mm 6063-T5 αλουμινίου λυκόσωλο με αμμοκροτητική ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| όνομα: | DY43-01A Γενικό πλαίσιο |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |

