Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
DYJ28-B01 Αλουμινίου σύνθεσης Lean Pipe εσωτερικός σύνδεσμος του γενικού πλαισίου 1,7 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-B01B Εσωτερικός σύνδεσμος αλουμινίου για σωλήνα στήριξης 1,2mm Γενικού πλαισίου
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 750g/m |
28 mm ανθεκτικό στη διάβρωση γροουφικό κυλιστήρα για εύκολη εγκατάσταση σε σωλήνα αλουμινίου
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
2026 Ευρείας κυκλοφορίας, βαρέως τύπου, αλουμινένιοι σωλήνες Lean, τροχοί, σύνδεσμοι, πλάκα στερέωσης Premium για αποτελεσματική οργάνωση
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Ντυμένη πλαστικό απόδειξη 28mm σκουριάς σωλήνων ESD διάμετρος για την εύκαμπτη δομή
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Δομική σταθερή δομή σωλήνων ESD, ένδυση - που αντιστέκεται στον ελασματοποιημένο εν ψυχρώ σωλήνα χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Βιομηχανικός αυτοματοποιημένος εργαστήριο πίνακας 28mm εργασίας γραμμών παραγωγής αδύνατος πάγκος εργασίας σωλήνων για το εργοστάσιο
| όνομα: | αδύνατοι πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σωλήνων |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
Καροτσακιών αδύνατη σωλήνων συνδετήρων/μετάλλων σωλήνων επιφάνεια ανατίναξης πυροβολισμών ενώσεων ελαφριά
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Μικρός εσωτερικός τύπων 90° αλουμινίου συνδετήρας σωλήνων κραμάτων ADC12 αδύνατος για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Εσωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

