Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
Σύνδεσμος σωλήνα πάγκου εργασίας DYJ19-A06 Αλουμινίου Lean Profile Γωνιακός σύνδεσμος 90 μοιρών Σύνδεσμος διασταύρωσης αγωγού
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ43-A01 Εργαστήριο Βιομηχανικών Συσκευών Συνδετήρας σωλήνων Lean για 43 mm Lean Tube Αλουμινίου Tube Joint Connection
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σύνδεσμος σωλήνα αλουμινίου 135 μοιρών με θηλυκή και αρσενική σύνδεση για βιομηχανικό συνδετήρα σύνδεσης Lean Pipe
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Παχιά εμφάνιση αντι Corrossion σωλήνων τοίχων αδύνατη όμορφη χρώματος συνήθειας
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Το πλαστικό έντυσε το αδύνατο μέγεθος πελατών μορφής σωλήνων αντιοξειδωτικό στρογγυλό για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ χάλυβα αδύνατο μήκος συνήθειας επιφάνειας σωλήνων αντιστατικό στιλπνό
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
OD 28mm γαλβανισμένος σωλήνας 4000mm χάλυβα μήκος για τον αδύνατο εξοπλισμό εργοστασίων
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Γαλβανιζε Pipe χάλυβα |
| Μέγεθος: | O.D 28mm |
Κυλινδρικός σωλήνας σχεδιαγράμματος ESD/αντιστατική σωλήνωση OD 28mm για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας 28mm
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Αντισιώδεις PE/ABS επικαλυμμένες σχιστές σωλήνες / αντιστατικές σχιστές σωλήνες για ράφι ροής
| Τύπος: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και σιδήρου |
| Επιφάνεια: | Επικάλυψη από πλαστικό PE |

