Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
DYP28-08 Customized Wire Fixed Slot with Aluminum Lean Pipe Factory Price
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYP43-01 Σφραγίδες πλαστικών σωλήνων Τελικό κάλυμμα για OD 43mm Lean Pipe και Aluminium Pipe
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DYE43-01 43mm Σύνδεσμος Λεπτού Σωλήνα Πλάκα Αλουμινίου Σταθερό Κλιπ Πλάκα Στερέωσης Κούμπωμα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Κλιπς σωλήνα σε σχήμα U Κλιπς σωλήνα σέλα Κλιπς για OD28mm Lean Tubes
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Διμερής σωλήνας σταθερός |
Συνδετήρας σωλήνα διαχωρισμού Lean Tube με αντοχή σε κρούση, αντοχή στην τριβή και σκληρότητα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
Ανθεκτικό Πλαστικό Πώμα Σωλήνα με Αντοχή σε Κρούση και Φθορά για Κάλυμμα Άκρου Lean Tube
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
Αντιδιαβρωτική ντυμένη πλαστικό χάλυβα εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης σωλήνων μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Γύρω από ντυμένος σωλήνας χάλυβα, ντυμένο πολυαιθυλένιο ρυθμισμένο σωλήνας μέγεθος χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντι ντυμένος πλαστικό σωλήνας Corrossion, παχύς σωλήνας χάλυβα PE τοίχων για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

