Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Δομική PE χάλυβα σωλήνων μπλε εύκολη εγκατάσταση ικανότητας φόρτωσης χρώματος μεγάλη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Διπλός δευτερεύων 45 συνδετήρας σωλήνων αργιλίου βαθμού OD28mm ISO
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
180° OD 28mm πάχος 1.7mm συνδετήρας σωλήνων αργιλίου
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος ελεύθερων συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Εξωτερικός τύπος 45° που συνδέει το συνδετήρα σωλήνων αργιλίου OD 28MM
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 45° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Αμμόστρωση |
OD28mm αδύνατη αργιλίου σωλήνων ανατίναξη άμμου κατόχων συνδετήρων παράλληλη
| Τύπος: | Παράλληλος κάτοχος |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ελαφριά αδύνατη επιφάνεια ανατίναξης άμμου συνδετήρων σωλήνων για την παραγωγή αποθηκών εμπορευμάτων
| Τύπος: | Γενικός συνδετήρας Doubel |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | άμμος αμμοβολής |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα υλικό χάλυβα πάχους Q195 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Υψηλής ποιότητας μαύρο μεταλλικό σύνδεσμο και σύνδεσμο σωλήνων για OD 28mm Lean / Coated Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Σύνδεση: | Εξεργασία με συγκόλληση |
4 μέτρα λανθασμένο σωλήνα για σύστημα υλικοτεχνικών ράφων
| υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |

