Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
28mm Ανθεκτικό στη διάβρωση αλουμινίου σωλήνα σύνδεση με εύκολη εγκατάσταση για βιομηχανικά σωλήνες
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σύνδεσμος σωλήνα αλουμινίου 28mm με γαλβανισμένη επιφάνεια, με θηλυκή και αρσενική σύνδεση για βιομηχανική χρήση
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας PE 28mm για το σύστημα ραφιών
| Μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Αδύνατος σωλήνας |
| Υλικό: | PE/ABS ντυμένος αδύνατος σωλήνας χάλυβα |
Χρωματισμένη αντιστατική σωλήνωση, ντυμένος σωλήνας χάλυβα ραφιών Worshop πολυαιθυλένιο
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ο αδύνατος σωλήνας αντι Corrossion έντυσε την άσπρη/κίτρινη σταθερή δομή χρώματος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Κατασκευαστής PE στρωμένο σωλήνα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλός σωλήνας |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
HJ-4 άκαμπτο λαβήμα σωλήνα αγκώνα Σταυροδέκτη εύπλαστο μέταλλο άκαμπτο σωλήνα εξαρτήματα υλικό ράφι σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Σύνδεση: | Κλείδωμα. |
Υψηλής ποιότητας 90 γωνιακών συνδεδεμένων μεταλλικών συστημάτων συσσωρευτών σωλήνων για συστήματα συσσωρευτών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
DYJ28-B15 Σύνδεσμος σωλήνων αλουμινίου εσωτερικού τύπου 90 μοιρών υψηλής ποιότητας για Lean System
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Δόρυβος με PE επίστρωση για βαριά εργασία, ράφι, πάγκο εργασίας, τροχόσπιτο, σωλήνα συναρμολόγησης με σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |

