Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
Ο κύκλος που το καυτό λειωμένο μέταλλο έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled 28mm για τη συνέλευση εργαστηρίων
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ντυμένος PE αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 2.0mm συνήθειας σωλήνας χάλυβα πάχους SPCC
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 590 g/m |
Άμμος που ανατινάζει τον αδύνατο συνδετήρα σωλήνων αργιλίου για το σύστημα ραφιών σωλήνων συνελεύσεων
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Το βιομηχανικό PE έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled το πάχος ISO9001 0,8 - 2.0mm
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
33g διαγώνια σύνδεση τοποθετήσεων σωληνώσεων αλουμινίου του TW αδύνατη
| Τύπος: | ΔΙΑΓΩΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΣ |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Κομμάτι συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Κεκλιμένος Sandblasted σωλήνας 530g κραμάτων αργιλίου - εύκολο σχέδιο βάρους 1200g
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Φαρμακείο Εξειδικευμένο Μέγεθος 28mm PE Επιχρισμός Επιχρισμός Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Diya |
2.3mm παχιά SPHC μέταλλο μαύρο ηλεκτροφορέση Lean σωλήνες αρθρώσεις αντιτριβή
| Τύπος: | ΚΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΥ |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Πάχος: | 2.3mm |

