Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας για το σύστημα σωλήνων εργοστάσιο Workbench
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-5 |
| Μάρκα: | DIYA |
HJ-6 Μαύρο Lean Pipe Metal Joint για ελαφρύ βάρος σε ράφια
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2024 |
Σύνδεσμος Lean Pipe HJ-9 με Επίστρωση Πούδρας 28mm για Βιομηχανικά Αμαξώματα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ορθογώνιο |
| Σύνδεση: | συγκόλληση |
DIYA Εφοδιασμός Μεταλλικές αρθρώσεις D28 Χρωματοποιημένος σύνδεσμος υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού υλικού
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 1355 γραμμάρια |
Ρυθμιζόμενος σύνδεσμος άρθρωσης Κάτω τροχός καροτσιού Εξάρτημα Σταθερό περιστρεφόμενο τροχό καροτσιού Αξεσουάρ για τρόλεϊ Εξαρτήματα σωλήνων
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Καστερ |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DY28-07A Αλουμινίου Lean Pipe 6063-T5 Υλικό με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Lean Solutions
| Ονομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Τροχοί πλαστικού οδηγού ολίσθησης ανθεκτικοί, με ισχυρή σκληρότητα, αντοχή στην κρούση και αντοχή στην τριβή για εξαρτήματα σωλήνων Lean
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Διαδρομή Ολίσθησης Ανεμογεννητριών |

