Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipe tube ] αγώνας 537 προϊόντα.
T - Αδύνατος φραγμός υποβολής σε ανοδική οξείδωση πάχους κραμάτων αλουμινίου σωλήνων πλαισίων αυλακώσεων 6005T6 2.3mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
PE/ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα σωλήνων Q195 για τη συγκέντρωση του συστήματος σωλήνων
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |
Βιομηχανικός αδύνατος σωλήνας υλικών εξοπλισμού για τον πάγκο εργασίας ESD/τον πίνακα εργασίας
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
ISO9001 1.7mm τυποποιημένος σωλήνας κραμάτων αργιλίου ΜΒ για το σύστημα κυλίνδρων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Γενική βιομηχανική διάμετρος 43mm σωλήνων σχεδιαγράμματος αλουμινίου υποβολής σε ανοδική οξείδωση φραγμών πλαισίων
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
OD28mm Ηλεκτροφορέση μαύρο αδύναμο σωλήνα Συνδετήρας και ενώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Υψηλής ποιότητας ανθεκτικό δομικό ράφι σωλήνων Lean Tube Metal Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Μεταλλικά εξαρτήματα για συστήματα ράφους σωλήνων
| Υλικό: | Συσκευές από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | HJ-5 |
| Μάρκα: | DIYA |

