Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ flexible pipes lean pipe ] αγώνας 592 προϊόντα.
Ντυμένη πλαστικό απόδειξη 28mm σκουριάς σωλήνων ESD διάμετρος για την εύκαμπτη δομή
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ο αδύνατος σωλήνας αντι Corrossion έντυσε την άσπρη/κίτρινη σταθερή δομή χρώματος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Δομικός αντιστατικός σωλήνας, στρογγυλός ντυμένος pe σωλήνας μορφής φιλικός προς το περιβάλλον
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
στρογγυλό αδύναμο σωλήνα
| Σχήμα τμήματος: | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
| Τεχνική: | άνευ ραφής συγκόλληση |
SUS201/το πλαστικό σωλήνων ανοξείδωτου SUS304 έντυσε το πάχος 0.82.0mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Υψηλής ποιότητας 90 γωνιακών συνδεδεμένων μεταλλικών συστημάτων συσσωρευτών σωλήνων για συστήματα συσσωρευτών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Εναρμόδιο σωληνώματος για σταυροειδή δομή συστήματος ράφους σωλήνων 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
HJ-13 Σύνδεσμος επένδυσης για μονόμορφη δομή επικαλυμμένος σωλήνας μεταλλικός σύνδεσμος για 28mm Lean Pipe Rack System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
HJ-22 Υψηλής ποιότητας μεταλλικό σωλήνα από χάλυβα συνδετήρα συσκευασμένο για σωλήνες Lean System
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
Καροτσακιών αδύνατη σωλήνων συνδετήρων/μετάλλων σωλήνων επιφάνεια ανατίναξης πυροβολισμών ενώσεων ελαφριά
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

