Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean aluminum pipe fittings ] αγώνας 116 προϊόντα.
Hj-4 ηλεκτροφόρηση ένωση 180 βαθμού και οι δύο άκρες για την αδύνατη σύνδεση σωλήνων
| χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας 28mm
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ευρωπαϊκό τυποποιημένο σχεδιάγραμμα 4040 αλουμινίου σχεδιάγραμμα αργιλίου αυλακώσεων 8020 3030 2040 Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Βιομηχανικό σχεδιάγραμμα αλουμινίου αυλακώσεων εξώθησης Τ αργιλίου κατασκευαστών για τη βιομηχανία
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Σειρά 6000 σχεδιαγράμματα 4080 αυλάκωση 8020 4040 εξώθησης αργιλίου 2040 Β
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Β-αυλάκωση του 2040 σχεδιαγράμματος 2020 γωνίας υποστηριγμάτων 20x20 Radiused αργιλίου
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ο προμηθευτής σχεδιαγράμματος 40x40 Profil 40x40 αργιλίου άμεσος πωλεί το σχεδιάγραμμα 40x40 αλουμινίου για τον κύλινδρο μεταφορέων οικοδόμησης μεταφορών
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

