Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe joint rack ] αγώνας 387 προϊόντα.
Αδύνατη αντίσταση διάβρωσης τύπων επέκτασης διαδρομής κυλίνδρων σωλήνων πλαστική επί παραγγελία
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Μαύροι συνδετήρες σωλήνων μετάλλων ηλεκτροφόρησης, γυναικείο κοινό σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων ηλεκτροφόρησης μεταξύ του τροχίσκου και του αδύνατου σωλήνα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα, τριφασικός μαύρος cOem τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Αντιοξειδωτική αδύνατη σωλήνων ενώσεων/συνδετήρων στιλπνή επιφάνειας απλή ζωή υπηρεσιών λειτουργίας μακριά
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | fastube |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το Ansi επιχρωμίωσε τις αδύνατες ενώσεις μετάλλων σφράγισης συνδετήρων σωλήνων
| Όνομα προϊόντων: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Ο εύκαμπτος ντυμένος σωλήνας σωλήνων χάλυβα αδύνατος για συγκεντρώνει τα ράφια αποθήκευσης εργαστηρίων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
OD28mm διάμετρος γύρω από τις ενώσεις σωλήνων μετάλλων/τις επιχρωμιωμένες καλυμμένες ενώσεις σωλήνων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Προμήθειες εργοστασίου 28 mm Διαμέτρου Lean Tube Για Logistic Racking System
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |

