Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe joint rack ] αγώνας 387 προϊόντα.
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα Thinckness 2.3mm/αλουμίνιο γύρω από το φραγμό για τη συγκέντρωση του πάγκου εργασίας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
ο αδύνατος σωλήνας αλουμινίου σωλήνων διαμέτρων 28MM cold-rolled το πάχος 0,8 - 2.0mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ενισχύστε τον αδύνατο σωλήνα εξώθησης φραγμών σωλήνων με το υλικό 4000mm μήκος αλουμινίου
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Υψηλής ποιότητας 90 γωνιακών συνδεδεμένων μεταλλικών συστημάτων συσσωρευτών σωλήνων για συστήματα συσσωρευτών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
HJ-13 Σύνδεσμος επένδυσης για μονόμορφη δομή επικαλυμμένος σωλήνας μεταλλικός σύνδεσμος για 28mm Lean Pipe Rack System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
HJ-21 καυτή πώληση υψηλής ποιότητας 110 βαθμών μαύρο μεταλλικό σύνδεσμο και σύνδεσμο σωλήνων για OD 28 mm Lean / Coated Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
Το ζωηρόχρωμο αδύνατο υλικό 4 διαδρομής κυλίνδρων σωλήνων μετρά το κρύο μήκους που πιέζει/που κυλά
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

