Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe joint rack ] αγώνας 387 προϊόντα.
Πύλη μονομερούς πλάσματος DY-27
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Κάτοχος ετικέτας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-14 Σωλήνας Μονής Όψης Σταθερός
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Κάτοχος ετικέτας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Υλικό σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων μετάλλων, ενώσεις τοποθετήσεων σωληνώσεων για τη διαδρομή κυλίνδρων
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
Ελαφρύ αδύνατο χρώμα 28mm συνήθειας συνδετήρων σωλήνων διάμετρος με τη ρίψη
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Επαγγελματικό ανοξείδωτο μαύρο χρώμα αντι Corrossion συνδετήρων σωλήνων μετάλλων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρο χρώμα τέσσερα μετάλλων σιδήρου συνδετήρων σωλήνων αντι Corrossion αδύνατο ύφος φάσης
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
αδύνατος συνδετήρας σωλήνων πάχους 2.3mm/μαύρες τοποθετήσεις σωληνώσεων χάλυβα για το σύστημα ραφιών 28mm
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Συνδετήρες μεταλλικών σωλήνων
| Βάρος (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
Ηλεκτροφόρησης μαύρη ένωση συνδετήρων σωλήνων επιφάνειας αδύνατη για το σύστημα hj-2 ραφιών 28mm
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

