Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean pipe joint rack ] αγώνας 387 προϊόντα.
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Στιλπνός αδύνατος σωλήνας επιφάνειας cold-rolled γερή μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Τυποποιημένο στερεοδευτικό υλικό ποιότητας
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Το πλαστικό έντυσε τον αδύνατο σωλήνα αντι Corrossion 28mm ανοξείδωτου
| χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| διάμετρος: | 28mm |
DYJ28-A11 Μηχανή εξοικονόμησης χώρου Προστασία ανθεκτικών ελαφρών δομών αλουμινίου Αλουμινίου Lean Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Αδύνατος τύπος του Manuel Autonatic μεγέθους συνήθειας γραμμών παραγωγής σωλήνων εύκαμπτος
| εφαρμογή: | εύκαμπτη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Λειτουργία: | γραμμή συνελεύσεων και πίνακας εργασίας |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, ζώνη μεταφορέων, επιτροπή |
Τυποποιημένο στερεοδευτήρα ποιότητας Karakuri Pipe Rack OD28 Σύνδεσμος προφίλ σωλήνων αλουμινίου
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
DYJ28-A06 Βιομηχανικός Σύνδεσμος Αλουμινίου Lean Tube Σύνδεσμος Σωλήνα Κράματος Αλουμινίου Lean Manufacturing Line με Αποτελεσματική Σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-A15 Σύνδεσμος Εμφάνιση 90 Lean Tube Aluminum Tube Joint Aluminum Angle Accessory Profile
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πλαστικό PE έντυσε σωλήνα GB/T της 9711.2-1999 αργιλίου 1.5mm το στρογγυλό
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |

