Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 557 προϊόντα.
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Ενισχύστε τον αδύνατο σωλήνα εξώθησης φραγμών σωλήνων με το υλικό 4000mm μήκος αλουμινίου
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Υψηλής ποιότητας ανθεκτικό δομικό ράφι σωλήνων Lean Tube Metal Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Εναρμόδιο σωληνώματος για σταυροειδή δομή συστήματος ράφους σωλήνων 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Η DIYA συναρμολογεί αδύναμο σωλήνα ABS / PE επικαλυμμένο για βαρύ φορτίο ράκα εργασιακό πάγκο τροχόσπιτο
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Τεχνουργήματα σωλήνων Συνδετήρα σωλήνων Μεταλλική αρθρώση για σύστημα ράφους σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Σύνδεση: | Γυναικεία |

