Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 557 προϊόντα.
HJ-12 Ζυγισμένη ρυθμιζόμενη γωνία μεταλλικών σωλήνων σύνδεση για PE επικαλυμμένο σωλήνα Rack σύστημα 28OD σωλήνα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
HJ-13 Σύνδεσμος επένδυσης για μονόμορφη δομή επικαλυμμένος σωλήνας μεταλλικός σύνδεσμος για 28mm Lean Pipe Rack System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
HJ-15 Χρωματισμός Χάλυβα Συνδέσεις σωληνώσεων για το Lean Pipe Racking System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
Μαύρη επιχρίστωση Μεταλλικών σωλήνων λιτότητας Ελαστικός σύνδεσμος σωλήνων Μεταλλικός συνδυασμός για λιτότητα σωλήνα
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
SUS βιομηχανικό στρογγυλό σχεδιάγραμμα OD 28mm σωλήνων αλουμινίου αδύνατο για το βιομηχανικό ράφι
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
HJ-6 Lean Tube Metal Fittings Black SPCC για το σύστημα Lean Pipe
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
OD28mm Ηλεκτροφορέση μαύρο αδύναμο σωλήνα Συνδετήρας και ενώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
HJ-22 Υψηλής ποιότητας μεταλλικό σωλήνα από χάλυβα συνδετήρα συσκευασμένο για σωλήνες Lean System
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |

