Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 496 προϊόντα.
Αντιστατική αδύνατη χωρητικότητα φορτίων μορφής 1000kg κύκλων σωλήνων για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
Ντυμένος PE αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 2.0mm συνήθειας σωλήνας χάλυβα πάχους SPCC
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Παχιά εμφάνιση αντι Corrossion σωλήνων τοίχων αδύνατη όμορφη χρώματος συνήθειας
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DYJ43-A01 Εργαστήριο Βιομηχανικών Συσκευών Συνδετήρας σωλήνων Lean για 43 mm Lean Tube Αλουμινίου Tube Joint Connection
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Παράλληλος φορέας σύνδεσμος σωλήνα Lean Pipe
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Αντιστατικό πάτωμα εργασίας Εύκολη συναρμολόγηση αδύναμος σωλήνας σωλήνα για την εργοστασιακή συναρμολόγηση προϊόντος
| Χαρακτηριστικό: | Προστασία ESD |
|---|---|
| Χρήση: | Βιομηχανική |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
DYJ28-B01D Σύνδεσμος σωλήνα αλουμινίου Lean Pipe Εσωτερικού τύπου περιστροφής
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYJ28-B01S Σύνδεσμος Αλουμινίου Σωλήνα, Σύνδεσμος Σωλήνα Αλουμινίου Εφαρμογή σε Εργαστήρια και Εργοστάσια
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |

