Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 496 προϊόντα.
DY28-07A Αλουμινίου Lean Pipe 6063-T5 Υλικό με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Lean Solutions
| Ονομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYJ28-A18 Βιομηχανικό αλουμινένιο διαρθρωτικό λυκό σωλήνα Fittings Σύστημα σύνδεσης για ράφι
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
T - Αδύνατος φραγμός υποβολής σε ανοδική οξείδωση πάχους κραμάτων αλουμινίου σωλήνων πλαισίων αυλακώσεων 6005T6 2.3mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων μετάλλων, κρύος ενωμένος στενά σφιγκτήρας υποστήριξης σωλήνων αντιοξειδωτικός
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
ο αδύνατος σωλήνας αλουμινίου σωλήνων διαμέτρων 28MM cold-rolled το πάχος 0,8 - 2.0mm
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Αδύνατος σωλήνας χάλυβα Weled cold-rolled με το μαύρο χρώμα επιστρώματος ESD PE
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

