Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 496 προϊόντα.
Κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας DY43-01A OD 43mm κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Μήκος: | 4m |
|---|---|
| Εξωτερικό Diamete: | 43mm |
| Υλικό: | Aluminum Alloy |
Δυνατή δομή αλουμινίου προφίλ σωλήνα για ράκα και σύστημα Karakuri
| Τόπος καταγωγής: | zhejiang Κίνα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 12-15 ημέρες |
| Σχήμα: | Γύρω |
Εξολκέας συνδετήρων σωλήνων μετάλλων ανακύκλωσης, 6 γαλβανισμένος φάση συνδετήρας σωλήνων γωνιών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γαλβανισμένοι συνδετήρες σωλήνων, αντίσταση διάβρωσης υλικού διαδρομής κυλίνδρων
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Ζωηρόχρωμη ντυμένη πλαστικό ελαφριά στρογγυλή μορφή σωλήνων χάλυβα για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχύ μέγεθος συνήθειας αντίστασης Corrossion σωλήνων χάλυβα τοίχων ντυμένο πλαστικό
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
DY11 βιομηχανικό OD 28mm κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας το /Tube αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 1.7mm |
Ντυμένος πλαστικό σωλήνας αντι Corrossion 28mm κόκκινου χρώματος μακριά ζωή υπηρεσιών διαμέτρων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παράλληλος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου πάγκων εργασίας για τον αδύνατο σωλήνα αλουμινίου
| Τύπος: | παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
HJ-4 άκαμπτο λαβήμα σωλήνα αγκώνα Σταυροδέκτη εύπλαστο μέταλλο άκαμπτο σωλήνα εξαρτήματα υλικό ράφι σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Σύνδεση: | Κλείδωμα. |

