Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 496 προϊόντα.
HJ-1 Υψηλής ποιότητας μεταλλική σύνδεση Lean Joint Lean
| Μάρκα: | DY |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-1 |
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Στροφή + Αμμοσφαιρίδιο |
HJ-17 28mm σύνδεσμος σωλήνα για τη σύνδεση εδάφους
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-17 |
|---|---|
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Καλής ποιότητας μαύρο διπλό μεταλλικό σύνδεσμο για εργαστηριακό πάγκο υγρών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | DIya |
Κυλινδρικός σωλήνας OD 43mm/αποθήκη εμπορευμάτων κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος που τοποθετεί σε ράφι τον αδύνατο σωλήνα
| Υλικό: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Αμμόστρωση |
| εφαρμογή: | σύστημα βασανισμού για την αποθήκευση |
εξαρτήματα σωλήνων αλουμινίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας 28mm
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Κομμάτι συνδετήρων σωλήνων αργιλίου ανατίναξης οξείδωσης ακρίβειας
| Τύπος: | Κομμάτι συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Επιγονατίδα τροχού για αξεσουάρ επιγονατίδας στερέωσης τροχού τύπου Caster
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Καστερ |
πάχος 4000mm 1.7mm αλουμίνιο υποβολής σε ανοδική οξείδωση μήκους γύρω από το σωλήνα
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
ISO9001 1.7mm τυποποιημένος σωλήνας κραμάτων αργιλίου ΜΒ για το σύστημα κυλίνδρων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

