Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 496 προϊόντα.
Στρογγυλός αδύνατος αντιστατικός σωλήνας, ντυμένος πλαστικό σωλήνας με όμορφο Apparence
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Παχιά τοίχων ντυμένη πλαστικό χάλυβα ικανότητα φόρτωσης σωλήνων μεγάλη για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Ο κύκλος που το καυτό λειωμένο μέταλλο έντυσε τον αδύνατο σωλήνα cold-rolled 28mm για τη συνέλευση εργαστηρίων
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Καμία ρύπανσης ντυμένη πλαστικό χάλυβα στιλπνή επιφάνεια δομών σωλήνων εύκαμπτη
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιοξειδωτική ντυμένη πλαστικό σταθερή δομή 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατικό ντυμένο πλαστικό γερό σχέδιο 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
Διπλό σωλήνα κινητό περιστρεφόμενο καλωδιωμένο με ψευδάργυρο αλουμινένιο συνδετήρα
| Τεχνικές: | χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Αντιοξειδωτικό ντυμένο pe μέγεθος συνήθειας σωλήνων χάλυβα χρώμα ελεφαντόδοντου πάχους 0,8 - 2.0mm
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |

