Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ lean tube pipe rack systems ] αγώνας 557 προϊόντα.
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Αντιοξειδωτικό ντυμένο pe μέγεθος συνήθειας σωλήνων χάλυβα χρώμα ελεφαντόδοντου πάχους 0,8 - 2.0mm
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Μπλε/άσπρος σωλήνας όμορφο Apparence χάλυβα χρώματος ντυμένος πλαστικό για τα ράφια αποθήκευσης
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αντιστατικό ντυμένο πλαστικό γερό σχέδιο 2.0mm σωλήνων χάλυβα πάχος
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
DYJ28-B01D Πολλαπλές αρθρώσεις εσωτερικού τύπου σωλήνων περιστροφής
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-A08 Σύνδεσμοι παράλληλης επέκτασης για αμμοκροτήματα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-A01 Πολλαπλές αρθρώσεις εξωτερικού τύπου
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-B01 Συνδετήρας κοινού νέας γενιάς βιομηχανικού προφίλ
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

