Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal fittings for pipe rack systems ] αγώνας 105 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας μεταλλικά συστατικά σωλήνων σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Ενώσεις μετάλλων φύλλων διαδρομής κυλίνδρων, ενωμένο στενά μέγεθος πελατών ενώσεων σωλήνων μετάλλων κρύο
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
Σύστημα ροής σιδηροτροχιών βαρέως τύπου κυλίνδρου τροχιάς ABS PC Placon Roller
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γλιστρώντας υλικό διαδρομής κυλίνδρων πιστοποίηση τύπων ISO9001 επέκτασης 4135/3022 μέγεθος
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Τελών κοινή κυλίνδρων διαδρομής cold-rolled υλικό επεξεργασία επιφάνειας χάλυβα γαλβανισμένη υλικό
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 60*50*12mm |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων 4 μέτρο
| Μάρκα: | DIYA |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Χονδρική διαδρομή κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων |
| Χρώμα ροδών: | μαύροι άσπρος και κίτρινος |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Άσπρο κρύο διαδρομής κυλίνδρων χρώματος πλαστικό που πιέζει/μήκος συνήθειας απόδειξης σκουριάς κυλίσματος
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων πλαισίων κραμάτων αργιλίου με την πλαστική ρόδα κυλίνδρων 4 μέτρο
| διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

