Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal fittings for pipe rack systems ] αγώνας 104 προϊόντα.
Μακριά ζωή υπηρεσιών συνδετήρων σφιγκτηρών σωλήνων ανακύκλωσης μετάλλων για το αδύνατο καροτσάκι σωλήνων
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Ενωμένο στενά αδύνατο σωλήνων σφιγκτηρών σχέδιο συνήθειας συναρμολογήσεων ελαφρύ για τον κάστορα κάρρων
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τη διάμετρο 28mm αδύνατος σωλήνας |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων μετάλλων, κρύος ενωμένος στενά σφιγκτήρας υποστήριξης σωλήνων αντιοξειδωτικός
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Πιστοποίηση μαύρων χρώματος σωλήνων σφιγκτηρών μετάλλων συνδετήρων/πλαστικού υλικού ISO9001
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Υλικό μετάλλων συνδετήρων σφιγκτηρών σωλήνων καστόρων που συνδέεται/που ενώνεται στενά γερό σχέδιο
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Σφιγκτήρες σωλήνων χάλυβα καστόρων, σφιγκτήρες υποστηριγμάτων σωλήνων με την εξώθηση πιάτων χάλυβα
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Συνδεδεμένη/ενωμένη στενά σωλήνων σφιγκτηρών συνδετήρων στιλπνή ζωή υπηρεσιών επιφάνειας αντιοξειδωτική μακριά
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα diameter28mm |
Το Ansi επιχρωμίωσε τις αδύνατες ενώσεις μετάλλων σφράγισης συνδετήρων σωλήνων
| Όνομα προϊόντων: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβας |
HJ-4 άκαμπτο λαβήμα σωλήνα αγκώνα Σταυροδέκτη εύπλαστο μέταλλο άκαμπτο σωλήνα εξαρτήματα υλικό ράφι σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Σύνδεση: | Κλείδωμα. |
Καυτή πώληση Μεταλλικός συνδετήρας σωλήνων συνδυασμού με επικάλυψη
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | DIYA |
| Αριθμό μοντέλου: | HJ-12 |

