Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal lean pipe joint ] αγώνας 173 προϊόντα.
Ανθεκτικά επίπεδα ABS/σύστημα διαδρομής κυλίνδρων PP για το ράφι ροής σωλήνων 1140g/M βάρος
| Υλικό: | 6005T6+PP |
|---|---|
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
| Βάρος: | 1140g/m |
Ελαφρύ αδύνατο χρώμα 28mm συνήθειας συνδετήρων σωλήνων διάμετρος με τη ρίψη
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Επαγγελματικό ανοξείδωτο μαύρο χρώμα αντι Corrossion συνδετήρων σωλήνων μετάλλων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρο χρώμα τέσσερα μετάλλων σιδήρου συνδετήρων σωλήνων αντι Corrossion αδύνατο ύφος φάσης
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
αδύνατος συνδετήρας σωλήνων πάχους 2.3mm/μαύρες τοποθετήσεις σωληνώσεων χάλυβα για το σύστημα ραφιών 28mm
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Συνδετήρες μεταλλικών σωλήνων
| Βάρος (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
Γεροί συνδετήρες 2.3mm σωλήνων συνδετήρων/μετάλλων σωλήνων σχεδίου αδύνατοι πάχος
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Εύρωστο σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων κατασκευής/μακριά ζωή υπηρεσιών τοποθετήσεων σωληνώσεων μετάλλων
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Στερεώστε τον αδύνατο σίδηρο συνδετήρων σωλήνων ύφους και το υλικό μαύρο CE χρώματος μετάλλων
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Συνδετήρες σωλήνων μετάλλων υψηλής επίδοσης με την επεξεργασία επιφάνειας ηλεκτροφόρησης
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

