Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal pipe joints ] αγώνας 196 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμο απλό σχέδιο εξώθησης πιάτων χάλυβα υλικού διαδρομής κυλίνδρων συστημάτων κυλίνδρων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | κύλινδρος διαδρομής |
|---|---|
| υλικό Pu: | για τον πίνακα εργασίας |
| συναρμολόγηση γραμμή: | ζωηρόχρωμο σύστημα κυλίνδρων |
HJ-21 καυτή πώληση υψηλής ποιότητας 110 βαθμών μαύρο μεταλλικό σύνδεσμο και σύνδεσμο σωλήνων για OD 28 mm Lean / Coated Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
Υλικό 4000mm διαδρομής κυλίνδρων ροής αργιλίου τυποποιημένο μήκος για το γλιστρώντας σύστημα ραφιών
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
|---|---|
| Βάρος: | 1140g/m |
| Υλικό: | 6005T6+PP |
Άσπρο χρώματος συρόμενων πορτών υλικό πλαισίων χάλυβα κυλίνδρων γαλβανισμένο ρόδες
| Χρώμα κυλίνδρων: | Άσπρος |
|---|---|
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
| μέταλλο του πλαισίου: | Χάλυβας |
Το PE/τα ABS κυλά τη βιομηχανική διαδρομή 4000mm κυλίνδρων Placon μήκος για τη ράγα ροής βαρύτητας
| όνομα: | διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Τυποποιημένο μήκος: | 4000mm |
| μέγεθος του κυλίνδρου: | φ45mm*55mm |
Υλικό διαδρομής κυλίνδρων χρώματος συνήθειας για την πιστοποίηση συστημάτων ISO9001 γραφείων γραφείων
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
συνδετήρας σωλήνων 28mm αδύνατος για την εγκατάσταση της αντιολισθητικής θέσης μετάλλων και του τροχίσκου βιδών
| Όνομα προϊόντων: | βάση ποδιών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Σταθερό ένα κομμάτι πόδι |
| Υλικό: | PP |
Hj-5 επιμεταλλώστε με ηλεκτρόλυση τον αδύνατο συνδετήρα τέσσερα σωλήνων σωστής γωνίας τέλος για την οριζόντια σύνδεση ραφιών
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατος συνδετήρας hj-6 σωλήνων σωστής γωνίας μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 2.3mm γραμμών παραγωγής
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Καλής ποιότητας μαύρο διπλό μεταλλικό σύνδεσμο για εργαστηριακό πάγκο υγρών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

