Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal pipe joints ] αγώνας 196 προϊόντα.
HJ-18 Εύκαμπτος Σύνδεσμος Μεταλλικός με Επίστρωση Επαναπώληση Εξαρτήματα Σωλήνων Lean Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
Ενώσεις μετάλλων φύλλων διαδρομής κυλίνδρων, ενωμένο στενά μέγεθος πελατών ενώσεων σωλήνων μετάλλων κρύο
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
Μαύροι συνδετήρες σωλήνων μετάλλων ηλεκτροφόρησης, γυναικείο κοινό σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντιστατική ενωμένη στενά ISO9001 σωλήνων μετάλλων αδύνατη κρύο πιστοποίηση συνδετήρων
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| πομπή: | Κρύο που ενώνεται στενά |
Επαγγελματικό ανοξείδωτο μαύρο χρώμα αντι Corrossion συνδετήρων σωλήνων μετάλλων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα, τριφασικός μαύρος cOem τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρο χρώμα τέσσερα μετάλλων σιδήρου συνδετήρων σωλήνων αντι Corrossion αδύνατο ύφος φάσης
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντίσταση υλικού διαδρομής συνδετήρων/κυλίνδρων σωλήνων μετάλλων σιδήρου στη διάβρωση
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Η μαύρη αδύνατη τοποθέτηση σωληνώσεων ενώνει το παχύ εξατομικεύσιμο ύφος τοίχων 0,8 - 2.0mm
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα |
| OEM: | Αποδοχή |
Εύρωστο σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων κατασκευής/μακριά ζωή υπηρεσιών τοποθετήσεων σωληνώσεων μετάλλων
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

