Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal pipe joints ] αγώνας 196 προϊόντα.
DYJ28-B01D Πολλαπλές αρθρώσεις εσωτερικού τύπου σωλήνων περιστροφής
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Σύνδεσμος σωλήνων Chrome Lean Pipe Connector ESD Συναρμολόγηση σωλήνων ESD Συσκευές συστήματος Lean για τραπέζι εργασίας και τροχόσπιτο
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 300 γραμμάρια |
DYJ28-A01 Πολλαπλές αρθρώσεις εξωτερικού τύπου
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Συγκεντρώστε το υλικό μέγεθος πελατών μετάλλων συνδετήρων υλικού διαδρομής κυλίνδρων γραμμών/PU
| εφαρμογή: | Διαδρομή κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο και PU |
| Πλεονέκτημα: | μακροπρόθεσμη χρήση |
DYJ28-B15 συνδετήρες σωλήνων μετάλλων αμμόστρωσης/ένωση ραφιών σωλήνων κραμάτων αλουμινίου ADC12
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Τύπος εμπορίας: | Συνηθισμένο προϊόν |
Δύναμη συνδυασμού σωλήνων DY HJ-3
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 300 γραμμάρια |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 220g |
Ανθεκτικά επίπεδα ABS/σύστημα διαδρομής κυλίνδρων PP για το ράφι ροής σωλήνων 1140g/M βάρος
| Υλικό: | 6005T6+PP |
|---|---|
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
| Βάρος: | 1140g/m |
Κατώτατη τιμή Φαρμακείο άμεση εγγυημένη ποιότητα υαλοειδή σωλήνες υαλοειδή σωλήνες υαλοειδή σωλήνες
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |

