Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal pipe joints ] αγώνας 196 προϊόντα.
HJ-4 Σύνδεσμοι Μεταλλικών Σωλήνων Στιβαρής Δομής για Σωλήνες Lean 28mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρες σωλήνων/μεταλλικές αρθρώσεις |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
Το υλικό διαδρομής κυλίνδρων Galvinized μετάλλων ενώνει το κίτρινο χρώμα για το σύστημα ραφιών σωλήνων
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Γερές ενώσεις σωλήνων χάλυβα σχεδίου/ένωση ραφιών σωλήνων με την εύρωστη κατασκευή
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Εξαρτήματα μεταλλικών σωλήνων DYJ19-A15 Διπλής κατεύθυνσης στρογγυλή γωνία 90 μοιρών, σύνδεσμος αλουμινίου, σύνδεσμος σωλήνα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
Το μέταλλο φύλλων ψυχρής έλασης ενώνει το χάλυβα τοποθετώντας το κοινό μπλε άσπρο χρώμα υποστηριγμάτων
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 41*40*35mm |
Γλιστρώντας συνδετήρες μετάλλων φύλλων διαδρομής υλικού/κυλίνδρων διαδρομής συστημάτων ραφιών
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 40*50*16mm |
Γαλβανισμένο μέταλλο κοινό ISO9001 διαδρομής κυλίνδρων συνδετήρων υλικού διαδρομής κυλίνδρων
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 60*50*12mm |
Τελών κοινή κυλίνδρων διαδρομής cold-rolled υλικό επεξεργασία επιφάνειας χάλυβα γαλβανισμένη υλικό
| Υλικό: | ψυχρής έλασης από χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα: | μπλε-λευκό |
| Μέγεθος: | 60*50*12mm |
DYJ28-A21 Τρίτης γενιάς αλουμινένιο αγωγό για κοινή λειτουργία
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλή |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Γαλβανισμένοι συνδετήρες μετάλλων φύλλων, αντιοξειδωτικό γλιστρώντας υλικό διαδρομής
| Διαδρομή κυλίνδρων: | για το γλιστρώντας σύστημα κυλίνδρων διαδρομής |
|---|---|
| Υλικό: | διαδρομή μετάλλων και PU κύλινδρος |
| Μέγεθος: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

