Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal tube lean pipe ] αγώνας 189 προϊόντα.
DYJ28-B01D Πολλαπλές αρθρώσεις εσωτερικού τύπου σωλήνων περιστροφής
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
αδύνατος συνδετήρας σωλήνων πάχους 2.3mm/μαύρες τοποθετήσεις σωληνώσεων χάλυβα για το σύστημα ραφιών 28mm
| Χρώμα: | μαύρος |
|---|---|
| Στυλ: | Στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
4 φάσης αδύνατη πιστοποίηση κλειδαριών/πορπών ISO9001 μετάλλων σωλήνων γαλβανισμένη συνδετήρας
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Συνδετήρες μεταλλικών σωλήνων
| Βάρος (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Προμήθειες εργοστασίου 28 mm Διαμέτρου Lean Tube Για Logistic Racking System
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
Ανθεκτικό Πλαστικό Πώμα Σωλήνα με Αντοχή σε Κρούση και Φθορά για Κάλυμμα Άκρου Lean Tube
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
Φωτεινό ντυμένο γερό σχέδιο αντίστασης διάβρωσης συνδετήρων σωλήνων χρωμίου αδύνατο
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα Chome, θηλυκό γερό σχέδιο συνδετήρων σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |

