Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal tube lean pipe ] αγώνας 187 προϊόντα.
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 750g/m |
Ο εύκαμπτος ντυμένος σωλήνας σωλήνων χάλυβα αδύνατος για συγκεντρώνει τα ράφια αποθήκευσης εργαστηρίων
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Η μαύρη αδύνατη τοποθέτηση σωληνώσεων ενώνει το παχύ εξατομικεύσιμο ύφος τοίχων 0,8 - 2.0mm
| Υλικό: | Μετάλλων |
|---|---|
| Μέγεθος: | για τον αδύνατο σωλήνα |
| OEM: | Αποδοχή |
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Το Ansi επιχρωμίωσε τις αδύνατες ενώσεις μετάλλων σφράγισης συνδετήρων σωλήνων
| Όνομα προϊόντων: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Ντυμένες χρώμιο ενώσεις σωλήνων μετάλλων, σύστημα τοποθετήσεων σωληνώσεων για τα αδύνατα προϊόντα σωλήνων
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Γαλβανισμένες αδύνατες ενώσεις σωλήνων μετάλλων σωλήνων, συνδετήρες σωλήνων μετάλλων για τη ράγα φωτογραφικών διαφανειών
| Χρώμα: | φωτεινό ντυμένο χρώμιο ή γαλβανισμένος |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
διάμετρος 28mm πάχους 2.0mm αδύνατος σωλήνας για την εύκαμπτη συνέλευση Worktable
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
28MM Lean Pipe Tube PE / ABS Coated Steel Pipe Metal Flexible Tube για εργασιακό πάγκο
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
OD28mm διάμετρος γύρω από τις ενώσεις σωλήνων μετάλλων/τις επιχρωμιωμένες καλυμμένες ενώσεις σωλήνων μετάλλων
| Όνομα Προϊόντος: | επιχρωμιωμένος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | chromeplate |
| Υλικό: | Χάλυβα |

