Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal tube lean pipe ] αγώνας 187 προϊόντα.
HJ-3 OD28mm μαύρο αδύναμο σωλήνα σύνδεσμος και μεταλλικές αρθρώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Οργανωτής κατασκευής |
Τεχνουργήματα σωλήνων Συνδετήρα σωλήνων Μεταλλική αρθρώση για σύστημα ράφους σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Σύνδεση: | Γυναικεία |
HJ-15 Χρωματισμός Χάλυβα Συνδέσεις σωληνώσεων για το Lean Pipe Racking System
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| επικεφαλής κωδικός: | Εξάγωνο |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint Για 28 χιλιοστά
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 220g |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Υψηλής ποιότητας αλουμινίου αδύναμος σωλήνας ευέλικτος σωλήνας μεταλλικός σωλήνας για εργοστάσιο workbench
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
Κοινό σύστημα σωλήνων μετάλλων σιδήρου Aiti στατικό μεταξύ του τροχίσκου και του αδύνατου σωλήνα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρος αδύνατος συνδετήρας σωλήνων ηλεκτροφόρησης μεταξύ του τροχίσκου και του αδύνατου σωλήνα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
DYJ28-A01 Πολλαπλές αρθρώσεις εξωτερικού τύπου
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |

