Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ metal tube lean pipe ] αγώνας 187 προϊόντα.
Επικάλυπτος PE/ABS σπάνιος σωλήνας μεταλλικού σωλήνα με σύνδεσμο για εργοστασιακό πάγκο
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
HJ-5 Εναρμόδιο σωλήνα μετασχηματισμού Λογιστική Πλατεία αγκώνου Συνδετήρας σωλήνα μέταλλο υλικό Πλατεία σύνδεση
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Στερεό σωλήνα PE / ABS επικαλυμμένο μεταλλικό σωλήνα για σωλήνα Σύστημα συνδυασμού συστημάτων ράκα Σύστημα τραπέζι εργασίας συναρμολόγηση χειροκίνητο τροχόσπιτο συναρμολόγηση χρησιμοποιώντας
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Μεταλλικά εξαρτήματα για συστήματα ράφους σωλήνων
| Υλικό: | Συσκευές από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος: | HJ-5 |
| Μάρκα: | DIYA |
Καλής ποιότητας μαύρο διπλό μεταλλικό σύνδεσμο για εργαστηριακό πάγκο υγρών σωλήνων
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
HJ-18 Εύκαμπτος Σύνδεσμος Μεταλλικός με Επίστρωση Επαναπώληση Εξαρτήματα Σωλήνων Lean Pipe
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισος |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξάγωνο |
Hj-2 αδύνατη ένωση σωλήνων μετάλλων σιδήρου για το σύστημα 28mm ραφιών
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
HJ-4 Σύνδεσμοι Μεταλλικών Σωλήνων Στιβαρής Δομής για Σωλήνες Lean 28mm
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρες σωλήνων/μεταλλικές αρθρώσεις |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
HJ-1 Μαύρο Ηλεκτρολυτικό Ασημί Επιχρωμιωμένο Σύνδεσμος Σωλήνα Lean
| Ονομασία του προϊόντος: | Συνδετήρες σωλήνων/μεταλλικές αρθρώσεις |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Δάχος: | 2.3mm |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |

