Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ oem lean pipe ] αγώνας 319 προϊόντα.
PE/ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα σωλήνων Q195 για τη συγκέντρωση του συστήματος σωλήνων
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Κεκλιμένος Sandblasted σωλήνας 530g κραμάτων αργιλίου - εύκολο σχέδιο βάρους 1200g
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Το μπλε PE έντυσε το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ τυποποιημένο μήκος 4000mm σωλήνων χάλυβα για το σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Εξωτερικός πολυ συνδετήρας dyj-A01 συνδετήρων σωλήνων αργιλίου τύπων
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Τεχνικές: | Ρίψη, που σφυρηλατείται |
HJ-3 OD28mm μαύρο αδύναμο σωλήνα σύνδεσμος και μεταλλικές αρθρώσεις για αδύναμο σωλήνα
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Οργανωτής κατασκευής |
Αδύνατος σωλήνας 28mm σωλήνων αντι Corrossion εύκαμπτος υλικό Dia spcc-HR+PE
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
αδύνατη επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση σωλήνων κραμάτων αργιλίου διαμέτρων 28 43mm 750G/M
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3MM |
| Μήκος: | 4000mm |
Εύκολος συγκεντρώστε το σωλήνα και το πλαστικό ESD που ντύνονται μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Κυλινδρικός αδύνατος σωλήνας DY43-01A OD 43mm κραμάτων αλουμινίου σχεδιαγράμματος για το εργαστήριο
| Μήκος: | 4m |
|---|---|
| Εξωτερικό Diamete: | 43mm |
| Υλικό: | Aluminum Alloy |
Αδύνατο cold-rolled σωλήνας PE ανοξείδωτου κάρρων Tote που ντύνεται για λογιστικό
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

