Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ oem lean pipe ] αγώνας 319 προϊόντα.
Το PE έντυσε το ζωηρόχρωμο αδύνατο αντιοξειδωτικό 2.0mm πάχος σωλήνων για το κάρρο Tote
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αδύνατη βάση ποδιών σωλήνων DIYA GAP43-02 για την εγκατάσταση του πλαισίου 43 σειρών
| Όνομα Προϊόντος: | Βάση ποδιών |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Λέξη-κλειδί: | Κάλυψη ποδιών |
Ελαφρύ αδύνατο χρώμα 28mm συνήθειας συνδετήρων σωλήνων διάμετρος με τη ρίψη
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα, τριφασικός μαύρος cOem τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Μαύρο χρώμα τέσσερα μετάλλων σιδήρου συνδετήρων σωλήνων αντι Corrossion αδύνατο ύφος φάσης
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Αδύνατος τύπος του Manuel Autonatic μεγέθους συνήθειας γραμμών παραγωγής σωλήνων εύκαμπτος
| εφαρμογή: | εύκαμπτη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Λειτουργία: | γραμμή συνελεύσεων και πίνακας εργασίας |
| Υλικό: | αδύνατος σωλήνας, ζώνη μεταφορέων, επιτροπή |
DYJ28-B01D Πολλαπλές αρθρώσεις εσωτερικού τύπου σωλήνων περιστροφής
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
DYJ28-A08 Σύνδεσμοι παράλληλης επέκτασης για αμμοκροτήματα
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Προμήθειες εργοστασίου 28 mm Διαμέτρου Lean Tube Για Logistic Racking System
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |

