Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ oem lean pipe ] αγώνας 319 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας ανθεκτικό δομικό ράφι σωλήνων Lean Tube Metal Joint
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Μεταλλικά σωλήνες σύνδεσης Lean Tube σωλήνες σύνδεσης για 28mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
Κατώτατη τιμή Φαρμακείο άμεση εγγυημένη ποιότητα υαλοειδή σωλήνες υαλοειδή σωλήνες υαλοειδή σωλήνες
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Εξαγωνισμός |
Σωλήνων υλικό 2.0mm συνδετήρων σωλήνων ραφιών αδύνατο πάχος μετάλλων για το καροτσάκι
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατη επιχρωμιωμένη σωλήνας μετάλλων σωληνώσεων αντίσταση διάβρωσης χρώματος τοποθετήσεων φωτεινή
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Το επιχρωμιωμένο υλικό μικρό μέγεθος μετάλλων συστημάτων σωλήνων κοινό απλό συγκεντρώνει το cOem
| Χρώμα: | φωτεινός που ντύνεται chome |
|---|---|
| Στυλ: | φάση 2,3,4,5,6 |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Αδύνατος πάγκος εργασίας αλουμινίου σωλήνων αντιστατικός για το βιομηχανικό εργαστήριο
| όνομα: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | σχεδιάγραμμα αλουμινίου και αδύνατος σωλήνας |
Αδύνατος ντυμένος pe σωλήνας χάλυβα συνδέσμων Od28mm για τα συστήματα ραφιών
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατο βιομηχανικό OD 28mm μπεζ ευθυγραμμισμένος pe σωλήνας χάλυβα
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Το αδύνατο πλαστικό έντυσε σωλήνα χάλυβα 0.8mm τον παχύ χωρίς συγκόλληση για το ράφι αποθήκευσης
| Πάχος: | 0.8 - 2,0 χιλ. |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 27.8 - 28 χιλ. |

