Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ oem lean pipe ] αγώνας 304 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων νάυλον απλό σχέδιο 4 ίντσας τροχίσκων στροφέων για τον αδύνατο εξοπλισμό σωλήνων
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο, νάυλον |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2-5 ίντσες |
| βαρέων καθηκόντων: | βαρέων καθηκόντων |
Αντιοξειδωτικό ντυμένο pe μέγεθος συνήθειας σωλήνων χάλυβα χρώμα ελεφαντόδοντου πάχους 0,8 - 2.0mm
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Επαγγελματική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ ESD σωλήνων πολυ ζωή υπηρεσιών χρώματος αντιστατική μακριά
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Λογιστικοί ντυμένοι πλαστικό χάλυβας σωλήνων/υλικό σιδήρου με τα πρότυπα ΜΒ
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αδύνατος σωλήνας αλουμινίου αμμόστρωσης για το βιομηχανικό πάγκο εργασίας γραμμών συνελεύσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Ζωηρόχρωμος ντυμένος πλαστικό σωλήνας χάλυβα, cold-rolled σωλήνας χάλυβα PE επιφάνεια
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Το αντιστατικό αδύνατο κρύο συνδετήρων σωλήνων ένωσε στενά τον τοίχο 2.0mm πυκνά για συγκεντρώνει τη γραμμή
| Ενώσεις σωλήνων μετάλλων: | ενώσεις και αντιστατικός αντιοξειδωτικός συνδετήρων |
|---|---|
| όνομα: | Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων |
| Τοίχος πυκνά: | 0.82.0mm |
Γύρω από ντυμένος σωλήνας χάλυβα, ντυμένο πολυαιθυλένιο ρυθμισμένο σωλήνας μέγεθος χάλυβα
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
T - Αδύνατος φραγμός υποβολής σε ανοδική οξείδωση πάχους κραμάτων αλουμινίου σωλήνων πλαισίων αυλακώσεων 6005T6 2.3mm
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Πάχος: | 2.3mm |
συνδετήρας σωλήνων 28mm αδύνατος για την εγκατάσταση της αντιολισθητικής θέσης μετάλλων και του τροχίσκου βιδών
| Όνομα προϊόντων: | βάση ποδιών |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | Σταθερό ένα κομμάτι πόδι |
| Υλικό: | PP |

