Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 259 προϊόντα.
DY-4135 Aluminium Alloy Placon for Sliding Flow Roller Rack
| Τόπος καταγωγής: | Zhejiang, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος εμπορίας: | Νέο προϊόν 2025 |
| Κατάσταση: | Καινούργιο |
Μικρός εσωτερικός τύπων 90° αλουμινίου συνδετήρας σωλήνων κραμάτων ADC12 αδύνατος για το σύστημα σωλήνων
| Τύπος: | Εσωτερικός τύπος 90° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
ADC12 κοινός ευθύς αδύνατος συνδετήρας OD 28mm πάχος 1.7mm σωλήνων
| Τύπος: | ευθύς συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Αντισκωρικό μαύρο χρώμα στάσεων βάσεων σωλήνων PVC για τον αδύνατο διοικητικό πίνακα
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αδύνατος συνδετήρας σωλήνων αργιλίου για τη σύνδεση της ανατίναξης οξείδωσης σωλήνων 28mm
| Τύπος: | Εξωτερικός τύπος 45° συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
2024 Ευέλικτοι σωλήνες Lean Tube Αλουμίνιο σωλήνα με καλή τιμή
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
ODM βιομηχανικός εξαρτημάτων συνδετήρας σωλήνων αργιλίου εργαστηρίων αδύνατος
| Όνομα προϊόντων: | Εξωτερικό άμεσο κεφάλι |
|---|---|
| Πρότυπο προϊόντων: | DYJ43-A01 |
| Υλικά προϊόντων: | κράμα αλουμινίου |
Το πλαισιώνοντας αλουμίνιο συστημάτων που πλαισιώνει Profil τακτοποιεί το σχεδιάγραμμα εξώθησης αργιλίου αυλακώσεων 4060 Τ για Cnc Mach
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
DYJ28-B01S Πολυσύνδεσμος από κράμα αλουμινίου
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Τεχνική: | ράψιμο |
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
Ανθεκτικά επίπεδα ABS/σύστημα διαδρομής κυλίνδρων PP για το ράφι ροής σωλήνων 1140g/M βάρος
| Υλικό: | 6005T6+PP |
|---|---|
| τυπικό μήκος: | 4000mm |
| Βάρος: | 1140g/m |

