Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe aluminium lean pipes ] αγώνας 259 προϊόντα.
310 304 Στρογγυλό τμήμα διαμέτρου 28mm από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένος χωρίς ραφή
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
|---|---|
| Τεχνικός: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Αντι ντυμένος πλαστικό σωλήνας Corrossion, παχύς σωλήνας χάλυβα PE τοίχων για τη διακόσμηση
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Προσαρμοσμένη εξώθηση 4080 αλουμινίου με Iso9001 Standrad
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Παχιά εμφάνιση αντι Corrossion σωλήνων τοίχων αδύνατη όμορφη χρώματος συνήθειας
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατο πλαίσιο αυλακώσεων σωλήνων Τ κραμάτων αλουμινίου για τα βιομηχανικά προϊόντα συνελεύσεων
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Techinc: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Εξώθηση 4040 αλουμίνιο Β σχεδιαγράμματος πλαισίων αυλακώσεων 4080 αλουμινίου Τ εξώθηση σχεδιαγράμματος πλαισίων αυλακώσεων
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Καθορίζοντας σχεδιάγραμμα 4080 αλουμινίου πορπών T3 πλακών στερέωσης για την καθορίζοντας επιτραπέζια επιτροπή
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Άμμος που ανατινάζει τον αδύνατο συνδετήρα σωλήνων αργιλίου για το σύστημα ραφιών σωλήνων συνελεύσεων
| Τύπος: | Πολυ εξωτερικός τύπος συνδετήρων |
|---|---|
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου ADC12 |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Άμμος που ανατινάζει το σχεδιάγραμμα 4040 αλουμινίου για το εργαστήριο
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |
Ο προμηθευτής σχεδιαγράμματος 40x40 Profil 40x40 αργιλίου άμεσος πωλεί το σχεδιάγραμμα 40x40 αλουμινίου για τον κύλινδρο μεταφορέων οικοδόμησης μεταφορών
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ανατίναξη άμμου |

