Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe rack lean tube connector ] αγώνας 363 προϊόντα.
DYJ43-A09 Πολλαπλές αρθρώσεις εξωτερικού τύπου 43 mm Lean Tube Fittings 45 βαθμών Αλουμινίου Lean Pipe Corner Joint
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Αλουμίνιο Lean Pipe 6063-T5 με Ματ Επιφάνεια Αμμοβολής και Μήκος 4m για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομα: | Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Ζεστή πώληση Αλουμινίου αδύναμη σωλήνα σύνδεση κράμα Multi Connector
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Σωλήνας αλουμινίου κράματος 6063-T5 Lean με ματ επιφάνεια αμμοβολής και T-shaped πλαίσιο για πάγκο εργασίας βαρέως τύπου
| όνομα: | DY43-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | άμμο, ματ |
DY28-07A Αλουμινίου Lean Pipe 6063-T5 Υλικό με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για Lean Solutions
| Ονομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
DYE28-L37D China Aluminum Lean Pipe Sliding Fitting Fasteners OD28 Tube Joint Steel Pipe Sleeve
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DY28-04A 6063-T5 Αλουμινίου Lean Pipe με αμμοκροτημένη ματ επιφάνεια και μήκος 4m για βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομα: | DY28-04A Σωλήνας Αλουμινίου Μονής Πλευράς |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-Τ5 |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | αμμοβολή, ματ |
Εργατικό αλουμινένιο προφίλ με κυλίνδρο ρουλέα
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |
DY43-01A Third Generation 43mm OD Aluminum Lean Pipe for Cutting & Welding in Workshops & Factories
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Στρογγυλό |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
DYE28-38 Υψηλής Ποιότητας Βιομηχανικό Εξάρτημα Σωλήνα Αλουμινίου Σύνδεσμος Σωλήνα Groove Roller Slider
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| επικεφαλής κωδικός: | Γύρω |
| Σύνδεση: | γυναικείο και αρσενικό |

