Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ pipe rack lean tube connector ] αγώνας 363 προϊόντα.
Επαγγελματικό ανοξείδωτο μαύρο χρώμα αντι Corrossion συνδετήρων σωλήνων μετάλλων
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
HJ-14 Μαύρη ηλεκτροφορέζεια Μεταλλική κοιλότητα σωλήνα με πάχος 2,3 mm για ράφι αποθήκευσης σωλήνων
| Τεχνική: | Χύσιμο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
| Σύνδεση: | Κλειδαριά |
Αντιοξειδωτικές ενώσεις σωλήνων χάλυβα, τριφασικός μαύρος cOem τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο σιδήρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | για την αδύνατη διάμετρο 28mm σωλήνων |
| Χρώμα: | ανάγκη των Μαύρων ή πελατών |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Ονομα: | DY28-06A Σωλήνες διπλής όψης γενικού κράματος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 640 g/m |
Ρυθμιζόμενος σύνδεσμος άρθρωσης Κάτω τροχός καροτσιού Εξάρτημα Σταθερό περιστρεφόμενο τροχό καροτσιού Αξεσουάρ για τρόλεϊ Εξαρτήματα σωλήνων
| Υλικό: | ατσάλι |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | Καστερ |
Επιχρωμίωση HJ-11 Συνδέσεις Λαμαρίνας Μεταλλικού Σωλήνα Σύνδεσης Σφιγκτήρα Σωλήνα σε 2.3mm Πάχος για Σύστημα Ραφιών Lean Pipe
| Όνομα προϊόντος: | Σύνδεσμος σωλήνα Lean |
|---|---|
| Υλικό: | SPHC |
| Βάρος: | 110 γραμμάρια |
DY Profile Aluminum Lean Pipe Tube OD 28mm Για σύστημα σωλήνων αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πυροσβεστικό σωλήνα |
|---|---|
| Υλικό: | Άλλες χημικές ενώσεις |
| μέγεθος: | 28 χιλιοστά |
DYJ28-A01 Εξωτερική ευθεία κοινή σύνδεση σωλήνα αλουμινίου
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ43-A01 Εργαστήριο Βιομηχανικών Συσκευών Συνδετήρας σωλήνων Lean για 43 mm Lean Tube Αλουμινίου Tube Joint Connection
| Τεχνικές: | Χύσιμο |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Σύνδεση: | Θηλυκό και αρσενικό |
Τυποποιημένο στερεοδευτήρα ποιότητας Karakuri Pipe Rack OD28 Σύνδεσμος προφίλ σωλήνων αλουμινίου
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

