Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean pipe ] αγώνας 400 προϊόντα.
Ενωμένο στενά αδύνατο σωλήνων σφιγκτηρών σχέδιο συνήθειας συναρμολογήσεων ελαφρύ για τον κάστορα κάρρων
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τη διάμετρο 28mm αδύνατος σωλήνας |
Αντίσταση διάβρωσης συνδετήρων σφιγκτηρών σωλήνων μεγέθους συνήθειας για τη διάμετρο 28mm αδύνατος σωλήνας
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τη διάμετρο 28mm αδύνατος σωλήνας |
28 χιλ. γύρω από μορφής ασημένιο χρώμα σωλήνων μετάλλων το αδύνατο για τη βιομηχανία 4M μήκος του /6M
| Χρώμα: | Χρώμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο sus201/304 |
| Διάμετρος: | 28mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Οξειδωμένος αδύνατος σωλήνας 28mm διάμετρος 1.7mm σχεδιαγράμματος αργιλίου Sandblasted πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα Thinckness 2.3mm/αλουμίνιο γύρω από το φραγμό για τη συγκέντρωση του πάγκου εργασίας
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πάχος: | 2.3mm |
| Μήκος: | 4000mm |
Ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας με το σωλήνα χάλυβα OD 28MM Galvazined για τη βιομηχανία
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Βιομηχανική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα φραγμός με τη συμπεριφορά Grider
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Q195 αδύνατο PE σωλήνων OD 28mm χάλυβα/ντυμένος ABS ζωηρόχρωμος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ για τη βιομηχανία
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ζωηρόχρωμος αδύνατος ντυμένος PE σωλήνας σωλήνων 0,8 - 2.0mm Thinckness που συνδέεται με τις ενώσεις
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |

