Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean pipe ] αγώνας 400 προϊόντα.
cold-rolled διάμετροι αδύνατος σωλήνας 28mm για το λογιστικό σύστημα βασανισμού
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Γύρω από τον ντυμένο pe αδύνατο σωλήνα πάχους 2.0mm τραβηγμένο στο κρύο
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
ABS 28mm εύκαμπτος αδύνατος ντυμένος σωλήνας για τα ράφια συνελεύσεων
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Στιλπνός αδύνατος σωλήνας επιφάνειας cold-rolled γερή μακριά ζωή υπηρεσιών σωλήνων χάλυβα
| Πρότυπα: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | Πλαστικό PE που ντύνεται |
Ανθεκτικό Πλαστικό Πώμα Σωλήνα με Αντοχή σε Κρούση και Φθορά για Κάλυμμα Άκρου Lean Tube
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |
Προμήθειες εργοστασίου 28 mm Διαμέτρου Lean Tube Για Logistic Racking System
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Εργασιακό τραπέζι/καροτσάκι/κρεμαστήρα ροής |
Συνδετήρες μεταλλικών σωλήνων
| Βάρος (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο: | Παροχή |
| Έκθεση δοκιμής μηχανής: | Παροχή |
Αδύνατος υλικός ψεκασμός μετάλλων κάρρων Tote σωλήνων που ντύνει την αντιοξειδωτική πιστοποίηση ISO9001
| Κατασκευές: | ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Ο αδύνατος σωλήνας PE που ανακυκλώνει το κρύο καροτσακιών κύκλου εργασιών κάρρων Tote ένωσε στενά τη στιλπνή επιφάνεια για το εργαστήριο
| Κατασκευές: | ζωηρόχρωμος αδύνατος σωλήνας |
|---|---|
| εφαρμογή: | Το κάρρο Tote και αναποδογυρίζει το καροτσάκι |
| χέρι που ωθείται: | στο εργαστήριο για τα μέρη εργαλείων |
Συνδετήρας σωλήνα διαχωρισμού Lean Tube με αντοχή σε κρούση, αντοχή στην τριβή και σκληρότητα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Μάρκα: | Diya |
| Όνομα προϊόντος: | άπαχο διαχωριστή σωλήνων |

