Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean tube ] αγώνας 341 προϊόντα.
Στρογγυλό μπεζ ανοξείδωτο 201 αδύνατος σωλήνας για τις βιομηχανίες
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αλουμινίου κράμα στρογγυλό ευέλικτα σωλήνες Αλουμινίου Lean σωλήνα για το τραπέζι εργασίας
| Ονομασία: | Φρέμα τρύπας σε Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Ελαφρώς γκρι βιομηχανικοί σωλήνες Lean Pipe Tubes For Lean Product Κύρια δομή Εργασιακό πάγκο
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Εργοστασιακή πώληση Υψηλής ποιότητας 1.5MM πάχος Lean σωλήνες για βαρύ προϊόν κύρια δομή
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Q195 γαλβανισμένος ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας χάλυβα ζωηρόχρωμος για το σύστημα σωλήνων
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Εξαιρετικά παχιά βιομηχανικά σωληνωτά σωλήνες 2.0mm για την κύρια δομή βαρέων προϊόντων
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY28-01A αντιστατικός σωλήνας αλουμινίου γύρω από το σχεδιάγραμμα με την απλή συνέλευση
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Επιφάνεια: | φύσημα τριξιμάτων |
2024 Ζεστή πώληση Lean Pipe Flexible Pipe Tube για εργοστασιακό πάγκο εργασίας
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
4 μέτρα λανθάνουσα σωλήνα σωλήνα με PE / ABS επίστρωση
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Υψηλής ποιότητας εύκαμπτος σωλήνας σωλήνα ευέλικτος σωλήνας για εργοστάσιο workbench ράφι γραμμή παραγωγής και τροχόσπιτο
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |

