Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ round lean tube ] αγώνας 341 προϊόντα.
Δορυφόροι για εργοστασιακά καροτσάκια
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Βιομηχανικός σωλήνας για εργοστάσια
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Q235 PE / ABS επικαλυμμένο πολύχρωμο 28mm Lean Pipe Ευέλικτο σωλήνα σωλήνα για εργοστάσιο Workbench
| υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DYJ28-B15 Σύνδεσμος σωλήνων αλουμινίου εσωτερικού τύπου 90 μοιρών υψηλής ποιότητας για Lean System
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
Μονάδα σωλήνων εξωτερικής διαμέτρου 28mm με επίστρωση PE, σχεδιασμός OEM, σύστημα ραφιών Lean Pipe
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Αδύνατος ντυμένος pe σωλήνας χάλυβα συνδέσμων Od28mm για τα συστήματα ραφιών
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Αδύνατο βιομηχανικό OD 28mm μπεζ ευθυγραμμισμένος pe σωλήνας χάλυβα
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Στερεό σωλήνα PE / ABS επικαλυμμένο μεταλλικό σωλήνα για σωλήνα Σύστημα συνδυασμού συστημάτων ράκα Σύστημα τραπέζι εργασίας συναρμολόγηση χειροκίνητο τροχόσπιτο συναρμολόγηση χρησιμοποιώντας
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
DY-03 Πλαστική κάλυψη ποδιών
| Υλικό: | πλαστικό ((PP) |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | πλαστικό κάλυμμα ποδιών |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Ζωηρόχρωμος ντυμένος πλαστικό σωλήνας χάλυβα, cold-rolled σωλήνας χάλυβα PE επιφάνεια
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |

