Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ workshop lean pipe connector ] αγώνας 148 προϊόντα.
Συζύγιο σωλήνων από αλουμίνιο για σύστημα υλικοτεχνικών ράφων
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Color: | Silver |
Σύνδεσμος σωλήνων αλουμινίου για σύστημα υλικοτεχνικών ράφων
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Σύνδεσμος σωλήνων αλουμινίου υψηλής ποιότητας για σύστημα υλικοτεχνικών ράφων
| Ονομασία προϊόντος: | Σύνδεσμος αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου ADC12 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 400G/M |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| όνομα: | DY28-02A Σωλήνας αλουμινίου σε σχήμα Τ |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| όνομα: | DY28-07A Γενικός Σωλήνας Αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6063-T5 |
| N/w: | 300g/m |
Εργαστήριο αντιστατικό τροχόσπιτο αδύναμων σωλήνων σύνθετων σωλήνων ράφια συλλογής καροτσάκι
| Χρήση: | Βιομηχανική |
|---|---|
| Υλικό: | Αδύνατος σωλήνας |
| Τροχός: | Τετρακίνητο |
4m αδύνατο σωλήνων κράμα αργιλίου κιβωτίων εκβιομηχάνισης μονομερές υλικό
| Τύπος: | Παράλληλος συνδετήρας |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | ανατίναξη άμμου |
Η συνέλευση έντυσε τον αδύνατο πάγκο εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου σωλήνων για το εργαστήριο
| Όνομα προϊόντων: | Πίνακας και εξοπλισμός εργασίας σχεδιαγράμματος αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία: | Δοκιμή και πίνακας συνελεύσεων |
| Υλικό: | Σχεδιάγραμμα αλουμινίου |
DY19-01A Γενικό Πλαίσιο Αλουμινίου Δομικός Σωλήνας Αλουμινίου Lean Pipes Για Πάγκο Εργασίας
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |

