Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 438 προϊόντα.
Στόχος: Ηλεκτρονική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική ενέργεια, ηλεκτρική
| Material: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Η DIYA συναρμολογεί αδύναμο σωλήνα ABS / PE επικαλυμμένο για βαρύ φορτίο ράκα εργασιακό πάγκο τροχόσπιτο
| Υλικό: | Χάλυβα+PE/ABS+κόλλα θερμής τήξης |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Ενωμένο στενά αδύνατο σωλήνων σφιγκτηρών σχέδιο συνήθειας συναρμολογήσεων ελαφρύ για τον κάστορα κάρρων
| εφαρμογή: | συνδετήρας και σφιγκτήρας σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο ή πλαστικό |
| Μέγεθος: | για τη διάμετρο 28mm αδύνατος σωλήνας |
Ζωηρόχρωμο ντυμένο αδύνατο αντιστατικό προσαρμοσμένο μέγεθος σωλήνων για τον πίνακα εργαστηρίων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SUS201/ SUS304
| Υλικό: | SUS201/ SUS304 |
|---|---|
| Όνομα Peoduct: | Αδύνατος σωλήνας |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
Χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας χάλυβας
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Ντυμένος ABS αδύνατος σωλήνας με το σωλήνα χάλυβα OD 28MM Galvazined για τη βιομηχανία
| Υλικό: | Q195 γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Επιφάνεια: | ABS που ντύνονται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Ένδυση - που αντιστέκεται στο χρώμα βάσεων σωλήνων μετάλλων φωτεινό για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων σωλήνων
| Διάμετρος: | 28mm |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας και μέταλλο |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Αντιστατική αδύνατη χωρητικότητα φορτίων μορφής 1000kg κύκλων σωλήνων για τα αδύνατα ράφια αποθηκών εμπορευμάτων
| Χρώμα: | ζωηρόχρωμος όπως το λευκό, ελεφαντόδοντο, ο Μαύρος, μπλε. |
|---|---|
| DIY: | Για το σωλήνα δομών, σωλήνας κήπων και για τη διακόσμηση |
| Διάμετρος: | 28mm |
Βιομηχανική ελασματοποιημένη εν ψυχρώ διάμετρος 28mm σωλήνων χάλυβα φραγμός με τη συμπεριφορά Grider
| Υλικό: | ΧΑΛΥΒΑΣ Q195 |
|---|---|
| Επιφάνεια: | PE που ντύνεται |
| Technic: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |

