Όλα τα Προϊόντα
-
Τηλεπικοινωνίες HuaweiΝαι, αγοράζουμε πάντα τον πίνακα κάρρων και εργασίας Tote. Αυτό είναι η γρήγορη και θερμή εταιρεία υπηρεσιών. -
Μηχανές GeelyΥπηρεσία της Νίκαιας, καλή τιμή, εύκολο ρυθμισμένο ύφος, καλύτερη ποιότητα. -
Thinh-ΒιετνάμΓεια, johnson, παρακαλώ τακτοποιήστε 12000 μέτρα 2808 αδύνατος σωλήνας, χρώμα ελεφαντόδοντου.
λέξεις-κλειδιά [ 28mm lean pipe ] αγώνας 438 προϊόντα.
Μεταλλικά σωλήνες σύνδεσης Lean Tube σωλήνες σύνδεσης για 28mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Σχήμα: | Ισότιμοι |
| Κωδικός κεφαλής: | Γύρω |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ χάλυβα αδύνατο μήκος συνήθειας επιφάνειας σωλήνων αντιστατικό στιλπνό
| Πρότυπο: | ΜΒ, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας και σίδηρος |
| Επιφάνεια: | πλαστικό που ντύνεται |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τον αδύνατο σωλήνα 4000mm μήκος 1.7mm σχεδιαγράμματος αλουμινίου πάχος
| Υλικό: | κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Πάχος: | 1.7mm |
| Μήκος: | 4000mm |
HJ-8 Συνδυασμός σωλήνων Lean για σύστημα προσαρμογής σωλήνων 28 mm
| Τεχνική: | Διοργάνωση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Ζετζιάνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | DIya |
SPHC 2.3mm ηλεκτροφορητική ένωση τοποθετήσεων σωληνώσεων χάλυβα πάχους μαύρη του αδύνατου σωλήνα hj-06
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
Στρογγυλή αδύνατη διασταύρωση ηλεκτροφόρησης συνδετήρων σωλήνων
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Ύφος: | στερεώστε |
| Υλικό: | σίδηρος και μέταλλο |
28 χιλ. γύρω από μορφής ασημένιο χρώμα σωλήνων μετάλλων το αδύνατο για τη βιομηχανία 4M μήκος του /6M
| Χρώμα: | Χρώμα μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο sus201/304 |
| Διάμετρος: | 28mm |
Προσαρμοσμένη εξωτερική διάμετρος 28mm χρωματισμένος Buffing σωλήνας
| Πάχος: | 0.82.0mm |
|---|---|
| Μορφή τμημάτων: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 28mm |
Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ 28mm ντυμένος διάμετρος δομικός σωλήνας σωλήνων pe αδύνατος για τη συνέλευση εργαστηρίων
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |
| Τεχνική: | ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
Στρογγυλό ντυμένο πολυαιθυλένιο ανοξείδωτο 4m σωλήνων χάλυβα σωλήνας δομών μήκους
| Μορφή τμημάτων: | Γύρου |
|---|---|
| Εξωτερική Διάμετρος: | 27,8 χιλ. |
| εφαρμογή: | Δομή διοχέτευσης |

